V tejto sekcii vám ponúkame sortiment pre maloobchodné predajne a veľkosklady potravín. Produkty však dodávame aj priamo do kaviarní a reštaurácií.

Z nášho sortimentu ďalej ponúkame 5g HB biely cukor a 4,3g HB hnedý cukor s rozmerom 110 x 12 mm balený v praktickej elegantnej krabičke po 40 kusoch

Amarettino - je to talianska tradičná špeciialita -"pusinka" s arómou marhuľových jadierok, vhodná predovšetkým ako príloha ku káve. V ponuke máme aj 300 kusové balenia s univerzálnym obalom.

 

Mandľu v horkej čokoláde, vhodnú ako prílohu ku káve, ponúkame v kilových baleniach (cca 357 kusov) a univerzálnych obaloch. 
Kakaovú sušienku 3 g v UNI obale, vhodnú ku káve a čaju, ponúkame v 500 ks baleniach.  Štvrťkilové balenia trstinového cukru (250 g) sú ideálne pre použitie v baroch a v domácnostiach. Barmani ich obľubujú pre jednoduchú manipuláciu pri príprave miešaných nápojov. Balíme samozrejme najkvalitnejší trstinový cukor - DEMERARA z ostrova Maurícius.
Trstinový cukor 4g s potlačou " brown sugar " - v jednoporciových baleniach vám dodáme v 400, alebo 1.000 kusových kartónoch. Balíme trstinový cukor DEMERARA.Jednoporciová prášková smotana do kávy 2g - v univerzálnom žltom obale, je veľmi praktickým a ľahko skladovateľným produktom, s využitím v kaviarňach, kanceláriách, bufetoch, atď.