Čokoládky v rozličných hmotnostných prevedeniach konečne aj na slovenskom trhu a od slovenského výrobcu! Kvalitná belgická mliečna, alebo horká čokoláda v jednoporciovom balení s hmotnosťou 4g, alebo 5g si určite nájde miesto vo Vašej kaviarni, reštaurácii, hoteli. Osloví bez pochýb aj bankové inštitúcie, poisťovne, firmy a nadnárodné spoločnosti ako reklamný nosič. A to najlepšie nakoniec - možnosť gravírovania loga firmy priamo do čokolády! Preto neváhajte a doprajte svojim klientom sladší pôžitok z Vašej reklamy.

 

4g čokoládky obdĺžnikového tvaru balené do fólií (flowpack) nápaditým a chutným spôsobom obohatia Vaše pracovisko o bezkonkurenčne najlahodnejší reklamný nosič, na ktorý sa nezabúda.
Rozmer: 35 x 20 x 6 mm

Ako príjemnú pozornosť môžte svojim zákazníkom ponúknuť 5g čokoládky štvorcového tvaru s vašim logom, balené do fólií (flowpack).
Rozmer: 30 x 30 x 6 mm

Exkluzívne 5g čokoládky v základnom AL obale zlatej, alebo striebornej farby s prebalom dotvoria image Vašej spoločnosti a budú výbornou prílohou ku káve pri obchodných jednaniach.
Rozmer: 31 x 31 x 5 mm