Spoločnosť SNOTY s.r.o. bola založená v roku 1991 za účelom obohatiť slovenský trh o hygienické mini balenia cukru, ktoré by zároveň boli i nosičmi reklamy. Tento druh reklamy má svoje čaro práve v tom, že k zákazníkovi prichádza celkom nenútene a dostáva sa mu priamo do rúk. Počas svojho fungovania získala spoločnosť veľmi dobré meno a hlavne dôveru tisícok spokojných klientov nielen u nás, ale aj vo viacerých krajinách EU.  

V súčasnosti sa náš sortiment a počet výrobných liniek výrazne rozšírili. Dnes vyrábame na viac ako 20 baliacich strojoch a naše výrobné haly opúšťa mesačne viac ako 10 miliónov kusov produktov. Tie sa objavujú v reštauráciách, hoteloch a rôznych iných zariadeniach, kde slúžia ako nosiče reklamy.  Reklamu tohto typu využívajú nielen gastro zariadenia, ale aj malé rodinné firmy, rovnako ako  veľké spoločnosti a inštitúcie rôzneho zamerania. Tento druh propagácie je totiž vhodný pre každé podnikateľské odvetvie.

  Zákazníci a ich potreby sú u nás stále na prvom mieste, preto sa im snažíme maximálne vyjsť v ústrety. K našim prioritám patria vysoká kvalita produktov a priama otvorená komunikácia so zákazníkmi.